Automobilklub bytowski po raz siódmy zaprasza do udziału w Wystawie Pojazdów Zabytkowych i Klasycznych, która odbędzie się w niedzielę, 10 lipca 2022 r. na bytowskim rynku.

Podczas zeszłorocznej edycji centrum miasta zostało wypełnione przez 200 zacnych samochodów i 100 jednośladów. Tym razem powinno być ich jeszcze więcej. Imprezę ponownie poprowadzą znani nie tylko fanom motoryzacyjnym Rafał Jemielita i Jarosław Maznas. Ponadto odbędzie się tradycyjny przejazd ulicami naszego pięknego miasta.

Program:
• 09:00 – ustawianie pierwszych pojazdów
• 10:00 – oficjalne rozpoczęcie wystawy
• 13:00 – ogłoszenie wyników nagrodzonych właścicieli pojazdów
• 14:00 – przejazd pojazdów wyznaczoną trasą
• 14:30 – powrót na rynek i koniec imprezy

Organizatorzy będą częstować grochówką. Będzie także kiełbaska i inne frykasy, ale najważniejsze będzie to, że się spotkamy, pooglądamy fantastyczne pojazdy i posłuchamy wspaniałych prowadzących. Zapewnione także wlepki zlotowe i świetna atmosfera. Będą także niespodzianki. To wszystko będzie się dziać w sercu Bytowa – na rynku – nieopodal zamku krzyżackiego. Zapraszamy!

Serwis używa plików cookie zgodnie z warunkami polityki prywatności. Pozostając w serwisie akceptują Państwo te warunki. Polityka prywatności